kotlownieuniwex1   Uniwersalny kocioł wodny UNI-BIO 120-1500kW niskotemperaturowy z podwójną komorą spalania. Pozwala spalać zarówno resztki drzewne o wilgotności do 45% jak i drewno kawałkowe.

   Palenisko pierwsze ceramiczne pozwala na spalanie rozdrobnionego paliwa w cyklu automatycznym. Palenisko drugie stalowe umożliwia spalenie większych kawałków opału przy załadunku ręcznym.

   Obie komory paleniska mogą pracować jednocześniel lub każda osobno. Komora pierwsza jest w stanie uzyskać moc nominalną kotła przy wilgotności paliwa nie przekraczającej 30%. Druga komora jest paleniskiem wspomagającym pozwalająca uzyskać 40% mocy nominalnej. Automatyka kotła odpowiada za utrzymanie zadanej temperatury wody i optymalnych parametrów spalania.

kotlownieuniwex2   Kocioł pracuje na ciągu naturalnym lub wymuszonym w przypadku zastosowania multicyklonu odpylającego z wentylatorem wyciągowym spalin. W drugim przypadku ciąg kominowy regulowany jest automatycznie.

   Zasobnik paliwa może być zamontowany (fabrycznie) z trzech stron kotła: od przodu i po bokach. Od mocy 500kW kocioł dzielony jest na dwie części i składa się z wymiennika i paleniska, co ułatwia montaż w kotłowni.

 

Paliwo: trociny, pellet, brykiet, drewno kawałkowe, węgiel

kotlownieuniwex3

PRODUCENCI

JEŻELI MASZ PYTANIE SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: ul. Miła 4 w Lublinie, Polska | 81 532 53 33 | info@pwgama.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016 - www.pwgama.pl

topsite

odwiedziło nas: dziś 20 | w miesiącu 428 | razem 21941